Chcesz przedstawić Twoją historię?W razie możliwości Prosimy o używanie polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ż, ź itp 🙂 ).
Znacznie ułatwi nam to pracę przy edycji przesłanego materiału. Z góry dziękujemy.

Nasz email kontaktowy to: kontakt@poloniawswiecie.pl

Odpowiedzi na poniższe pytania można również przesłać bezpośrednio na nasz email kontaktowy bądź wypełnić pola poniżej. Zapraszamy!


E-mail:

Imię i Nazwisko: (jeśli nie chcesz upubliczniać Twoich danych nie ma problemu wywiad może zostać opublikowany anonimowo)

Wiek:

Rodzinna miejscowość:

Miejsce i kraj obecnego zamieszkania:

Stan cywilny:

Druga połowa Polka/Polak/obcokrajowiec:

Wgraj swoje zdjęcie z dnia codziennego lub podczas pracy. (max 1MB)

[Polonia w Świecie] Jak długo przebywasz za granicą Polski? Dlaczego wyjechałeś/aś?

[Polonia w Świecie] Opowiedz o swoich początkach za granicą, wyzwaniach i problemach.

[Polonia w Świecie] Opowiedz nam o społeczeństwie w miejscu Twojego zamieszkania. Co na początku było dla Ciebie czymś nowym? Specyficzne zachowania? Tradycje lokalnej społeczności?

[Polonia w Świecie] W jaki sposób szukałeś/aś informacji o pierwszej pracy? Skąd wiedziałeś/aś , że zaproponowane wynagrodzenie wystarczy na życie?

[Polonia w Świecie] Czym się obecnie zajmujesz?

[Polonia w Świecie] Jak cenowo wygląda życie w miejscu Twojego zamieszkania? Koszt wynajmu / kupna mieszkania? Na co możesz sobie pozwolić z obecnym wynagrodzeniem?

[Polonia w Świecie] Utrzymujesz kontakt z Polakami mieszkającymi w Twojej lokalizacji? Jeśli tak, proszę opowiedz, jak wygląda życie Polonii w miejscu, gdzie mieszkasz.

[Polonia w Świecie] Jak często odwiedzasz Polskę i jakim środkiem transportu? Jaki jest przybliżony koszt podróży dla jednej osoby w 2 strony?

[Polonia w Świecie] Tęsknisz za Polską?

[Polonia w Świecie] Czy rozważasz powrót do Polski? Jeśli tak to co musiałoby się zmienić?

[Polonia w Świecie] Jaka kwota miesięcznego wynagrodzenia skłoniłaby Cię do powrotu do Polski?

[Polonia w Świecie] Co doradziłbyś/abyś ludziom chcącym przeprowadzić się do kraju, w którym obecnie mieszkasz?


[Polonia w Świecie] I na koniec możesz podzielić się z nami dodatkowym tematem który chciałbyś/chciałabyś poruszyć a nie zmieścił się w pytaniach powyżej. Niecenzuralna historia? Nie ma problemu z chęcią przeczytamy 🙂


Masz swój fanpage? Prześlij nam link uwzględnimy/polecimy go w wywiadzie na naszej stronie.Klikając przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz publikację
wywiadu wraz z zdjęciami które ukażą się na naszej stronie www.poloniawswiecie.pl.


menu

Klikając przycisk „Subskrybuj” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas wiadomości e-mail i powiadomień o najnowszych wywiadach dostępnych na poloniawswiecie.pl